Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Błaszczyk za JakubowskiegoBogdan Błaszczyk, zastąpił w Rybackiej Lokalnej Grupie Działania "Morze i Parsęta" Andrzeja Jakubowskiego jako reprezentant miasta Gościno w organizacji.


Andrzej Jakubowski złożył niedawno rezygnację z funkcji zastępca burmistrza, którą pełnił niemal od początku bieżącej kadencji. Rezygnacja była związana z awansem zawodowym. Jakubowski został kanclerzem Uniwersytetu Szczecińskiego. Jak mówi Marian Sieradzki, burmistrz Gościna, na razie nie będzie powoływać zastępcy. Natomiast powoływane są osoby, które reprezentują gminę w różnych organizacjach. W Rybackiej Lokalnej Grupie Działania "Morze i Parsęta" Gościno reprezentować będzie Bogdan Błaszczyk, który jest jednym ze współtwórców tego stowarzyszenia.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama