Light rain

3°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ślubowanie w mundurowym Rataju [foto]Tradycyjnie, w październiku w Zespole Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie, uczniowie klas pierwszych mają uroczyste ślubowanie.


W tym roku, w szkole powstało pierwsze w kraju Technikum Lotniskowych Służb Operacyjnych. Popularnością cieszą się także inne kierunki mundurowe związane ze Strażą Pożarną, Strażą Graniczną, Policją i Wojskiem Polskim. W trakcie uroczystości, podpisano listy intencyjne z Lotniskiem w Goleniowie, jak i z zakładem elektrotechnicznym z Trzebiatowa, w którym uczniowie będą zdobywali umiejętności techniczne.

W obecności przedstawicieli służb mundurowych, rekruci złożyli uroczyste ślubowanie. Nie zabrakło miłych słów jak i przygotowanych na ten dzień atrakcji. Uczniowie przedstawili pokaz musztry paradnej, a wojskowa orkiestra z Koszalina dała krótki koncert. Po uroczystości można było skorzystać z poczęstunku.

Fot. Maciej Hryb

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama