Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Narkotyki w GościniePolicjanci pełniący służbę na terenie miejscowości Gościno, w rejonie ulicy Kolejowej zauważyli dwóch młodych pieszych. Jeden  z nich na widok policjantów zaczął się nerwowo zachowywać, a kiedy podeszli oni bliżej, mężczyzna zaczął chować coś do kieszeni.


W trakcie sprawdzania posiadanych rzeczy u jednego z pieszych, policjanci znaleźli papierowy zwitek  z suszem roślinnym. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na posterunek, gdzie poddano go dokładniejszej kontroli. Na miejscu, mundurowi ujawnili przy zatrzymanym dodatkowo woreczki foliowe, jak się okazało z marihuaną, której łączna waga to ponad 22 gramy. Mężczyzna przyznał się do posiadania narkotyków i złożył wyjaśnienia. Wczoraj usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Według ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, 22-latkowi może grozić kara pozbawienia wolności do lat 3.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama