Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Drogowcy skrócili drogęZakończono już większość prac na pierwszym etapie przebudowy głównej ulicy Gościna. Wymalowano już pasy i postawiono znaki drogowe, przy tych drugich mieszkańcy odkryli pewną rozbieżność.


Chodzi o drogowskaz do Karlina - ten który postawiono kilka dni temu przy rondzie w centrum, podaje prawidłową odległość - 17 kilometrów. Zastrzeżenia mieszkańców pojawiły się przy drogowskazie postawionym przy obwodnicy na "Rondzie Samorządności" - ten drogowskaz podaje odległość 14 kilometrów, chociaż obydwa drogowskazy dzieli około 400 metrów. Drobna nieścisłość, co ciekawe, wyszła po dwóch latach od oddania obwodnicy... A mieszkańcom Gościna przypominamy: zmieniła się organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulicy Karlińskiej i IV Dywizji Wojska Polskiego. Wyjeżdżając z centrum, ustępujemy pierwszeństwa wszystkim. Warto spojrzeć na znaki i nie jeździć na pamięć.

Drogowcy skrócili drogę

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama