Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Orkiestra zagra także w GościnieTak jak co roku, w gminie Gościno zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Gminny Międzyszkolny Sztab działa z Jurkiem Owsiakiem od 9 finału, czyli od 2001 roku, zbierając coraz większą ilość pieniędzy.


W sztabie cały czas trwają przygotowania do niedzielnego grania. 25 finał odbędzie w Hali Sportowej przy ul. Grunwaldzkiej 14 w Gościnie. Początek już o godzinie 13:00. Jak co roku, będziemy uczestnikami już 17. Gościńskiego Koncertu Dziecięcych Serc. Wśród wykonawców - najmłodsi - dzieci z Przedszkola w Gościnie, uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Gościnie i w Robuniu, a także młodzież z Gimnazjum w Gościnie i ZS im. Macieja Rataja. Wystąpią także "Podlotki", grupa "ADHD" a także "Oddział N". Chęć udziału w wolontariacie zgłosiły 63 osoby, w tym 55 dzieci i 8 osób dorosłych. Organizatorzy liczą, że puszki do sztabu powrócą wypełnione i ciężkie, a wolontariusze z uśmiechem satysfakcji. Jak zawsze, dla gości zorganizowana będzie wielka sprzedaż,  loteria fantowa, kawiarenka, bufet, grill. Tradycyjne "Światełko do Nieba" zaplanowane jest na godzinę 20.00.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama