Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ciężarówka przewróciła się na poleZamknięta jest droga pomiędzy Gościnem a Karlinem. Trwa podnoszenie ciężarówki w Pobłociu Wielkim. Kolejny atak zimy spowodował spore zamieszanie na drogach.


Kierowca ciężarówki na jego zdaniem nieodśnieżonej drodze nie miał szans na minięcie się z autem osobowym. Zjechał nieco w prawo, złapał pobocze i tyle wystarczyło, aby wjechał do rowu. Jednak ziemia nie wytrzymała ciężaru i pojazd przewrócił się na pole. Kierowca doznał niewielkich obrażeń. Trwa akcja wyciągania ciężarówki.

Trudna sytuacja panuje dziś na wszystkich drogach naszego powiatu. W Kołobrzegu, na Janiskach, z drogi wypadł autobus Komunikacji Miejskiej. Udało się go wepchnąć na drogę, a nikomu nic się nie stało. Także na innych drogach sporo kłopotów mieli kierowcy, w tym na drodze Kołobrzeg - Trzebiatów i w Karcinie.

Ciężarówka przewróciła się na pole
Ciężarówka przewróciła się na pole
Ciężarówka przewróciła się na pole

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama