Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tak grała Orkiestra w Gościnie! [foto, video]Gościno pobiło kolejny rekord, na chwilę obecną kwota zebrana w niedzielę opiewa na około 50 tys. zł. Ostateczne wyniki poznamy po zliczeniu "Góry Grosza".


Zgodnie z programem, wystąpiły dzieci z Przedszkola w Gościnie, uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Gościnie i Robuniu, a także młodzież z Gimnazjum w Gościnie i ZS im. Macieja Rataja. Pokazały się "Podlotki", grupa "ADHD" a także "Oddział N". Na chętnych czekały gorące kiełbaski, domowe ciasta oraz potrawy. Można było kupić los na loterii i przejechać się quadem. Całość zakończyła się o godzinie 20 morsowaniem oraz Światełkiem do Nieba.

Fot. MHreklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama