Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wychowanie fizyczne na śnieguCzy śnieg jest przeszkodą do tego, aby ćwiczyć na świeżym powietrzu? Absolutnie nie, czego dowodzą zajęcia prowadzone w Zespole Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie.


W szkole jest grupa uczniów, która zgłosiła gotowość do uczestniczenia w zajęciach wychowania fizycznego na dworze bez względu na warunki atmosferyczne. Wiadomo od dawna, że świeże powietrze jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Tym razem, uczniowie wprawiali się w jeździe na nartach. A to nie koniec ich przygód z zimnem, bo za nieco ponad tydzień, czeka ich zimowe wejście do morza. Trzymamy kciuki.

Fot. www.zsgoscino.pl

Wychowanie fizyczne na śniegu
Wychowanie fizyczne na śniegu

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama