Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Plany Gościna robią wrażenieNa stronie Urzędu Miejskiego w Gościnie pojawił się plan zamówień publiczny na bieżący rok i trzeba przyznać - robi on wrażenie.


Pierwsze przetargi mają rozpocząć się w lutym, a ostatnie we wrześniu. W planach urzędnicy postawili na infrastrukturę drogową. W lutym, ruszy przetarg na drugi etap przebudowy głównej ulicy Gościna - IV Dywizji Piechoty, oraz na Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Z większych inwestycji można wymienić także budowę Centrum Kryzysowego za ok. 2 miliony złotych oraz Remizy Strażackiej za ok. 3,5 miliona złotych. We wrześniu, planowany jest przetarg na budowę i wyposażenie multimodalnego centrum przesiadkowego z centrum usług informatycznych i komunikacyjnych oraz na budowę obiektu kultularno-rekreacyjnego w Myślinie. W dalszej części dominują postępowania związane z drogami gminnymi. Do tych tematów będziemy powracać podczas rozstrzygania przetargów.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama