Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W Gościnie nadal zapada się obwodnicaW 2015 roku pisaliśmy o tym, że zaczęła zapadać się obwodnica (przeczytaj). Półtora roku później, nierówności na tej drodze wojewódzkiej są jeszcze większe, pomimo prowadzonych napraw.


Zapewne kolejne naprawy przed nami, gdyż na zdjęciach widać, że jezdnia staje się coraz bardziej pofałdowana. Warto jednak zauważyć, że Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich jako winnego uszkodzenia drogi wskazywał gminę Gościno. Jak mówi naszemu portalowi sekretarz gminy Teresa Bleczyc, pomimo złożonych wyjaśnień, do Gościna z roszczeniami zgłosił się ubezpieczyciel, ale nic nie wskórał. Wszystko wskazuje na to, że podobnie jak w Kołobrzegu, na tym odcinku będzie trzeba wymienić grunt i wzmocnić podłoże.

Fot. MH

W Gościnie nadal zapada się obwodnica

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama