Overcast Clouds

5°C

Kołobrzeg

23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024    
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Studniówka mundurowego Rataja [foto, video]Na tradycyjne 100 dni przed maturą, uczniowie klas maturalnych stają na balu, aby bawić się, a potem uczyć i zdać prawem przepisane egzaminy.


Dziś jednak o egzaminach nikt nie myślał. Uczniowie ZS im. Macieja Rataja pojawili się w Domu Weselnym "Omega", aby uczynić to, co tradycja nakazuje. Był polonez, a nawet trzy. Były brawa i wspólne zdjęcia. Zabawa potrwa do samego rana, a za sto dni... Ale przecież to tak daleko...

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama