Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

9 czerwca 2023    |    Imieniny: Anna, Pelagia, Felicjan
9 czerwca 2023    
    Imieniny: Anna, Pelagia, Felicjan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Pan Konrad Malinowski obchodził dziś w DPS Gościno 101 urodziny. Nie zapomnieli o nim najbliżsi. Jest jednym z najstarszych mieszkańców naszego powiatu.


Pan Konrad urodził się 10 lutego 1910 roku. W ubiegłym roku obchodził swoje 100-letnie urodziny (przeczytaj). Nigdy nie przypuszczał, że będzie tyle żył. A jednak, los jest dla niego łaskawy. Ma świetną pamięć, dopisuje mu humor. Tylko słuch już nie ten. Dziś odwiedziła go rodzina, na uroczystym obiedzie zebrali się mieszkańcy DPS Gościno. Nie zabrakło również samorządowców, na czele ze starostą Tomaszem Tamborskim i wójtem Gminy Ustronie Morskie. Pan Konrad cieszył się, że sprawdziły się życzenia sprzed roku: kolejnych 100 lat. Zostało mu już 99...

Fot. Marlena Wasilewicz-Wachowska

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama