Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W Gminie Gościno realizowany jest ambitny projekt budowy ścieżek rowerowych. Prace już się rozpoczęły, ale jak widać - to dopiero początek inwestycji.


W powiecie kołobrzeskim przybywa tras dla rowerzystów. W ostatnich latach samorządowcy zaczęli jakby łaskawie patrzeć na cyklistów, realizując to, co na zachodzie Europy jest jak najbardziej rozpowszechnione. Na przykład w Gminie Gościno, ścieżka rowerowa jest wykonywana na dawnym nasypie kolejowym wąskotorówki w kierunku Sławoborza. Po wykorzystywanej po wojnie linii wąskotorowej z Kołobrzegu nie pozostało nic innego, jak podkłady kolejowe, które obecnie wydobywa koparka. Szyny zostały już dawno temu rozkradzione. Teraz powstanie tu ścieżka i... droga do planowanych siłowni wiatrowych. Przy okazji polecamy wspomnienia z jazdy wąskotorówką w powiecie kołobrzeskim (przeczytaj).

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama