Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W piątek w Gimnazjum w Gościnie odbył się Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na szczeblu powiatowym, zorganizowany przez Policję i Gminę Gościno.


Celem turnieju jet podnoszenie kultury motoryzacyjnej społeczeństwa i działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej. W tegorocznych zawodach udział wzięło 17 szkół podstawowych i gimnazjalnych z całego powiatu. Wśród szkół podstawowych na pierwszym miejscu znalazła się szkoła Podstawowa z Rymania, na drugim - szkoła Podstawowa z Siemyśla, a na trzecim - Szkoła Podstawowa Nr 5 z Kołobrzegu. W kategorii szkół gimnazjalnych wygrało Gimnazjum Nr 3 z Kołobrzegu przed Gimnazjum z Siemyśla i z Rymania. Indywidualnie zaś najlepsi byli: Michał Tomaszewski, Przemysław Rentkowski, Krzysztof Okoń ze szkół podstawowych oraz Paweł Siwy, Szymon Szymczak i Sebastian Kołodziejski ze szkół gimnazjalnych. Tych sześciu laureatów odebrało w nagrodę rowery. Zwycięzcy będą nas reprezentować na szczeblu wojewódzkim.

MWW

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama