Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

30 maja 2023    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2023    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

rataj gościno

Na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie ogłoszona została lista beneficjentów, którzy otrzymali wsparcie na remont bazy sportowej w 2020 roku. Wśród samorządów, które otrzymały dofinansowanie znajduje się Powiat Kołobrzeski. W ramach otrzymanego dofinansowania powiat zrealizuje zadanie pn. „Zakup sprzętu sportowego i modernizację siłowni – sali fitness w Zespole Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie". Koszt całkowity zadania wynosi 40.000 złotych, z czego 19.000 złotych to kwota dofinansowana z Urzędu Marszałkowskiego, a reszta to wkład własny. Otrzymane środki wykorzystane zostaną na: remont pomieszczenia siłowni – sali fitness, zakup urządzeń i akcesoriów do siłowni: atlas do ćwiczeń siłowych, bieżnia elektryczna, rowerki treningowe stacjonarne, wioślarz magnetyczny, poręcz wielofunkcyjna, trenażer, drobne akcesoria do fitness.

Jak mówi starosta Tomasz Tamborski, zakup urządzeń oraz akcesoriów wpłynie na poprawę jakości pracy uczniów i nauczycieli, poprawi bezpieczeństwo na zajęciach oraz podniesie atrakcyjność ćwiczeń. - Nowoczesna siłownia wpłynie na wzrost motywacji uczniów do aktywności fizycznej i będzie alternatywną formą spędzania czasu wolnego. Warto przypomnieć, iż w ubiegłych roku skorzystaliśmy również z pomocy finansowej Urzędu Marszałkowskiego i dokonaliśmy modernizacji sali sportowej w Zespole Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzeg - dodaje.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama