Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2023    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2023    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

sieradzki kołobrzeg

Z burmistrzem Marianem Sieradzkim, rozmawialiśmy dziś w mijającą w tym okresie 30 rocznicą jego pracy samorządowej. Rozmawialiśmy także o sytuacji z Wodociągami. Zdaniem burmistrza, absurdalne jest to, że gminy nie potrafią się porozumieć, bo do stołu nie chce usiąść największy udziałowiec MWiK - gmina Miasto Kołobrzeg. Wodociągi odwołały się od decyzji Wód Polskich do sądu, bez względu na wyrok, ktoś i tak się od niego odwoła, a sprawa będzie się ciągnąć dwa lata. Ponadto, z burmistrzem Gościna rozmawialiśmy o tym, kiedy będzie wiadomo, czy dzieci pójdą do szkoły. Jego zdaniem, powinna to być decyzja szybka, co więcej, dzieci normalnie 1 września powinny pójść do szkoły. Kolejne zamrażanie całej gospodarki, zdaniem Mariana Sieradzkiego, jest pozbawione celowości. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama