Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

30 maja 2023    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2023    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

gościno pożar

W godzinach wieczornych doszło do niegroźnego pożaru na terenie domku jednorodzinnego w Gościnie. Na razie nie są znane powody, dla których zapaliło się składowane tam drewno. Właścicielowi udało się wyprowadzić auto z garażu, a strażacy z Gościna i Kołobrzegu szybko przystąpili do gaszenia pożaru. Trwa przerzucanie drewna. Akcja potrwa jeszcze ok. godzinę.

 

Osp Gościno informuje o pożarze: O godzinie 21:46 dwa zastępy z naszej jednostki zostały zadysponowane do pożaru przybudówki domu jednorodzinnego w miejscowości Gościno. Po przyjeździe pierwszego zastępu okazało się, że płonie garaż z autem w środku. Natychmiast po przyjeździe podano prąd wody z szybkiego natarcia na drewutnie która znajdowała się na sąsiedniej posesji od której zajął sie garaż. Niestety ogień który przedostał się na strych garażu był już nie do opanowania. Dosłownie w ostatniej chwili właściciel wyprowadził z garażu auto. Po przyjeździe kolejnych zastępów i rozwinięciu kolejnych linii gaśniczych kontynuowano gaszenie budynku. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia w śmietniku na odpady komunalne. Na miejscu policja wyjaśniała dokładne okoliczności pożaru.

gościno pożar
gościno pożar
gościno pożar

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama