Few Clouds

31°C

Kołobrzeg

14 sierpnia 2022    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
14 sierpnia 2022    
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

straż pożarna gościno

Dziś po godzinie 17 zastęp z naszej jednostki został zadysponowany do budynku wielorodzinnego na ulicy Lubkowickiej w Gościnie. Według relacji zgłaszającego podczas przebywania w łazience dostał on zawrotów głowy. Po sprawdzeniu czujnikiem tlenku węgla i potwierdzeniu występowania w powietrzu niebezpiecznej substancji KDR podjął decyzję o ewakuacji wszystkich mieszkańców budynku i wietrzeniu pomieszczeń. Po przyjeździe zastępu z JRG Kołobrzeg przystąpiono do sprawdzenia pieców na paliwo stałe. W wyniku ujawnionych nieprawidłowości wystawiono trzy zakazy użytkowania przewodu kominowego, do czasu sprawdzenia go przez kominiarza. Strażacy ostrzegli mieszkańców przed zagrożeniem związanym z czadem i po przewietrzeniu mieszkań mogli oni wrócić do budynku. W tym miejscu chcielibyśmy przypomnieć o wykonywaniu obowiązkowych przeglądów kominiarskich. Nie zaszkodzi także wyposażyć swojego mieszkania w czujnik czadu - to wszystko dla Państwa bezpieczeństwa!

straż pożarna gościno

foto i tekst OSP GOŚCINO

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama