Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

wypadek kołobrzeg

Na drodze Kołobrzeg-Świdwin w miejscowości Karkowo na łuku doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. W wyniku uderzenia jeden z nich dachował. Na miejscu pierwsi zjawili się strażacy z OSP Gościno, którzy przystąpili do akcji ratunkowej. Po chwili na miejscu był też zespół ratownictwa medycznego z Rymania. W zabezpieczaniu miejsca wypadku brali udział także strażacy z Kołobrzegu oraz policja. Przyczyną były prawdopodobnie złe warunki na jezdni (oblodzenie). Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawcą wypadku była kierująca skodą kobieta, która straciła panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdzającym autem. 25 - letnia kobieta z urazem kręgosłupa została zabrana do kołobrzeskiego szpitala, kierujący vw również został przewieziony do szpitala. Na miejscu pracuje policja, która wyjaśni dokładnie przebieg zdarzenia.

wypadek kołobrzeg
wypadek kołobrzeg
wypadek kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama