Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

5 czerwca 2023    |    Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria
5 czerwca 2023    
    Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

tamborski kołobrzeg

Ciągle mówi się o konieczności szczepień i wzrasta świadomość poszczególnych grup zawodowych. Ważne jest szczepienie szczególnie osób z grup ryzyka, a więc pracowników służby zdrowia i domów pomocy społecznej. Dziś starosta Tomasz Tamborski poinformował o szczepieniach w tym zakresie w powiecie kołobrzeskim. Wszyscy mieszkańcy DPS Włościbórz (aktualnie - 99 osób) zgłosili się na szczepienie przeciw SARS-COV-2. Szczepienie mieszkańców zaplanowano od 19 do 22.01.2021 r. Odbędzie się ono bezpośrednio w jednostce. Na aktualnie zatrudnionych 72 pracowników - 37 osób deklaruje wolę zaszczepienia się przeciwko COVID-19.

Również maksymalny poziom szczepień obejmie mieszkańców DPS Gościno. Na 59 osób, wszyscy zgłosili się do programu szczepień. Gorzej jest z pracownikami tej jednostki. Na 40 pracowników zaszczepionych zostało zaledwie 12 osób.

Szczepienia obejmą także pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Na 21 pracowników tej jednostki do programu szczepień przystąpiło 17 osób.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama