Broken Clouds

13°C

Kołobrzeg

10 czerwca 2023    |    Imieniny: Bogumił, Małgorzata, Edgar
10 czerwca 2023    
    Imieniny: Bogumił, Małgorzata, Edgar

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

napad rozbój samochód nóz policja gościno świdwin

Jadąc jedną z ulic Gościna kierujący mercedesem zatrzymał się żeby ustąpić pierwszeństwa przejazdu ciężarówce. W tym momencie na miejsce pasażera wsiadł idący ulicą 37-letni mężczyzna. Zachowywał się agresywnie i wymachując nożem kazał kierowcy wysiąść. Wystraszony kierujący opuścił pospiesznie swój pojazd i zdążył zobaczyć jak agresor się przesiada i odjeżdża. O zdarzeniu niezwłocznie poinformował policję.

Za 37-latkiem podjęto pościg, ale już w chwile po rozboju do dyżurnego kołobrzeskiej jednostki dotarła wiadomość od policjantów z powiatu świdwińskiego, że za miejscowością Sławoborze rozbił się skradziony mercedes, a kierujący został zatrzymany.
Do zatrzymania 37-latka przyczynili się inni kierujący. Zauważyli pojazd który porusza się bardzo niebezpiecznie i postanowili go zatrzymać. Udało im się wyhamować kierującego mercedesem i porozmawiać z nim, ale ten nie miał zamiaru wychodzić z pojazdu i pospiesznie odjechał. Zaniepokojeni jego zachowaniem ruszyli za nim. Mężczyzna nie zapanował jednak nad pojazdem i swoją podróż zakończył w rowie. Dzięki ich obywatelskiej postawie mężczyzna nie zbiegł z miejsca zdarzenia do czasu przyjazdu patrolu policji ze Świdwina.
37-letniemu mężczyźnie postawiono już zarzut rozboju. Została mu także pobrana krew do dalszych badań zarówno na zawartość alkoholu w organizmie jak i innych substancji. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Mężczyzna był już karany za podobne przestępstwa i dopuścił się kolejnego w warunkach recydywy, grozi mu teraz do 18 lat pozbawienia wolności.

 foto czytelnik

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama