Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

strzelnica kołobrzeg

Starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski wraz z dyrektorem Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie Haliną Schulz-Tkacz oficjalnie otworzyli i oddali do użytku strzelnicę sportową. - Nowa strzelnica sportowa jest w pełni profesjonalna, otwarta, czterotorowa, 50-metrowa wraz z całą infrastrukturą techniczną. Głównie korzystać z niej będą uczniowie, ale również służby mundurowe i organizacje pozarządowe. Wykonawcą było kołobrzeskie konsorcjum firm: WS Sp. z o.o., WP - Paweł Werema oraz SKITECH Jakub Skibiński. Całkowity koszt zadania wraz z nadzorem budowlanym wyniósł ponad 1,2 mln zł i w całości pokryty został z budżetu powiatu - mówi starosta.

Otwarcie strzelnicy było połączone z 10-leciem Kołobrzeskiego Bractwa Kurkowego. Z tej okazji gen. broni Tomasz Piotrowski, dowódca operacyjny Rodzajów Sił Zbrojnych oraz senator Janusz Gromek wręczyli braciom jubileuszową statuetkę kura, ufundowaną przez mieszkańców Ziemi Kołobrzeskiej.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama