Scattered Clouds

12°C

Kołobrzeg

1 czerwca 2023    |    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad
1 czerwca 2023    
    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

strzelnica gościno kołobrzeg powiat broń

Od dziś w Zespole Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie funkcjonuje wirtualna strzelnica.

- System szkolno – treningowy będzie wykorzystywany przede wszystkim przez klasy mundurowe w doskonaleniu umiejętności strzeleckich. Na strzelnicy wirtualnej uczniowie będą brać udział w statycznych i dynamicznych treningach, w tym strzelaniach na celność i skupienie oraz ćwiczyć według różnych scenariuszy, zakładających strzelanie na wirtualnych placach ćwiczeń i otwartych przestrzeniach, w tym terenach zalesionych i miejskich. Wartość inwestycji to kwota 187 500 zł, w tym 138 750 złotych pochodzi z Ministerstwa Obrony Narodowej oraz 48 750 złotych dołożyliśmy z budżetu powiatu. Dodatkowo w pracowni technikum lotniskowych służb operacyjnych oddaliśmy dziś do użytku symulator lotu, który wzbogacił naszą bazę dydaktyczną. - mówi starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

Na zaproszenie  dyrektor szkoły Haliny Schulz – Tkacz uroczystego otwarcia strzelnicy dokonali: poseł na Sejm RP Michał Jach, starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski oraz członek Zarządu Powiatu Mirosław Tessikowski.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama