Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

5 czerwca 2023    |    Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria
5 czerwca 2023    
    Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

2-latka potrącona na parkingu przed żłobkiem w Gościnie

Dzisiaj rano około 7.30, doszło do potrącenia 2 - letniej dziewczynki na parkingu przed żłobkiem w Gościnie. Mężczyzna, który odprowadził swoje dziecko wsiadł do swojego pojazdu i rozpoczął manewr cofania, aby wyjechać z parkingu przed budynkiem. W tym czasie z innego pojazdu wysiadła matka z dziewczynką. Dziecko wybiegło pod tył pojazdu w tym samym momencie w którym ford już cofał. Do zdarzenia natychmiast wysłano zespół ratownictwa medycznego oraz policję. Ratownicy przebadali dziecko, ale została podjęta decyzja o przewiezieniu go do szpitala w Koszalinie. Na szczęście jak udało nam się ustalić dziecku nie zagraża, żadne niebezpieczeństwo. Na budynku żłobka jest kamera, policjanci zabezpieczyli już nagranie, oględziny prowadzi teraz policyjny technik.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama