Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W Gościnie odbyła się Sesja Rady Miejskiej, na której doszło do niecodziennego wydarzenia. Były gratulacje dla pierwszego mieszkańca urodzonego w mieście.


Specjalny dyplom i prezent odebrali rodzice pierwszej mieszkanki miasta Gościno Darii Wieczorek, która urodziła się 18 stycznia 2011 r. Rodzice Anna i Robert odebrali z rąk burmistrza Gościna Mariana Sieradzkiego certyfikat dla małej Darii, która urodziła się jako pierwsza w mieście, a nie w gminie wiejskiej. Były też gratulacje Członka Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Marka Hoka i Starosty Kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego.

Gryfem Zachodniopomorskim uhonorowana zaś została Krystyna Stuczyńska, która urodziła się w Kołobrzegu 16 stycznia 1958 r. Obecnie mieszka w Gościnie. Od 1984 roku rozpoczęła pracę jako siostra pogotowia w Polskim Czerwonym Krzyżu, a następnie w 1992 roku została zatrudniona w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej na stanowisku opiekunki środowiskowej osób niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Dorobek zawodowy pani Krystyny to służba i praca na rzecz drugiego człowieka. Cechuje ją cierpliwość w stosunku do podopiecznych, a ich dobro i radość są dla niej najważniejsze.

MW

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama