Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

28 maja 2024    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2024    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Burmistrz Gościna informuje, że zarządzeniem Wojewody Zachodniopomorskiego gmina Gościno otrzymała tabelki jodku potasu, które jest zobowiązana w razie zaistniałych okoliczności rozdystrybuować na potrzeby mieszkańców gminy Gościno.
W związku z powyższym informuję, że dystrybucja tabletek - w razie zaistnienia konieczności ich wydania - będzie się odbywała w następujących punktach:
1.    w świetlicach wiejskich - dla mieszkańców danego sołectwa
2.    dla mieszkańców Gościna, Gościna Dwór, Kamicy i Lubkowic w punktach wyznaczonych w Gościnie:
a)    Dom Kultury, ul. Matejki 2
b)    budynek zaplecza stadionu w Gościnie, ul. IV Dywizji WP 68a
c)    sala posiedzeń w UM w Gościnie, ul. IV Dywizji WP 58
d)    nowy budynek siedziby OSP w Gościnie, ul. Jagodowa

Termin i czas wydawania tabletek jodku potasu zostanie podany do publicznej wiadomości w ogólnopolskich i lokalnych mediach.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama