Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Eko-Rol z 1 miejsce w Agrolidze

Konkurs AGROLIGA 2022  został zorganizowany przez Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach w ramach Planu Działania Krajowej Sieci  Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 i planu operacyjnego na lata 2022-2023. Ma na celu wyłonienie i promowanie najlepszych rolników i firmy zajmujące się rolnictwem.

W etapie wojewódzkim wzięło udział 8 gospodarstw rolnych i 4 firmy związane z rolnictwem, wśród nich gospodarstwo Eko-Rol sp. z o.o. w Ramlewie, które zajmuje się uprawą ziemniaków.W dniu 6 października 2022r.  w Policach odbyła się  uroczysta gala podsumowująca Konkurs. W ramach gali zaprezentowano mistrzów i laureatów z województwa zachodniopomorskiego. W kategorii FIRMA tytuł Mistrza zdobyło Przedsiębiorstwo rolne Eko-Rol sp. z o.o. z Ramlewa Mateusz Kruk.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama