Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W sobotę, w Gościnie odbył się ciekawy festyn połączony ze świętem ziemniaka, na którym pożegnano lato i powitano jesień - na razie ciepłą i słoneczną.


Mieszkańcy Gościna wspólnie bawili się już w jesienne popołudnie, przy występach zespołów ludowych i licznych konkursach. Z okazji święta ziemniaka, przygotowano wiele konkursów. Odbyło się więc zbieranie ziemniaków na czas, rzucanie ziemniakiem do celu, a także rozstrzygnięto konkurs na najciekawszą rzeźbę z ziemniaka. Na festynie nie zabrakło ciasta, kawy i herbaty, dobrej zupy no i oczywiście pieczonego ziemniaka. Strażacy z OSP Gościno rozpalili ognisko - kolejną atrakcję dla małych i dużych. Organizatorem sobotniego festynu był Dom Kultury w Gościnie oraz Klub Miłośników Sztuki Ludowej "Pętelka". Patronował mu burmistrz Gościna - Marian Sieradzki.

REKLAMA
reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama