Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Powstała Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa

W Delegaturze Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie, burmistrz Gościna Marian Sieradzki, jako jeden z przedstawicieli  z 14 gmin wspólników, podpisał akt notarialny w sprawie powołania spółki „Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa KZN Bałtyk”. Na uwagę zasługuje fakt, że siedzibą spółki jest Gościno, o co długo, ale skutecznie zabiegał burmistrz. Prezesem spółki został Robert Madejski, który ma za sobą wieloletnie doświadczenie w kierowaniu podmiotami z udziałem jednostek samorządu terytorialnego, w tym w spółkach komunalnych.

Celem spółki  jest budowa domów mieszkalnych oraz ich eksploatacja na zasadach najmu. Mieszkania, które zostaną wybudowane  w ramach SIM zostaną przeznaczone dla osób i rodzin nieposiadających własnego lokum, którzy dysponują środkami na regularne opłacanie czynszu, jednak ich dochody nie są wystarczające na zaciągnięcie kredytu hipotecznego.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama