Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

12 kwietnia 2024    |    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
12 kwietnia 2024    
    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ktoś okorował młode dęby przy ścieżce rowerowej

Ścieżka rowerowa z Gościna do Pławęcina do polecany szlak turystyczny. Niestety, skorzystali z niego również wandale. W Pławęcinie zniszczono tablicę informacyjną z przebiegiem ścieżek rowerowych na terenie gminy Gościno. Na tym jednak nie poprzestano. Nieznani sprawcy okorowali młode dęby, które rosną wzdłuż tej ścieżki, dopuszczając się szkody w środowisku naturalnym. Sprawa została przekazana policji. Burmistrz Gościna Marian Sieradzki apeluje do wszystkich, którzy posiadają wiedzę lub informacje mogące pomóc w zidentyfikowaniu osób, które dopuściły się tych bezprawnych działań o przekazanie ich bezpośrednio do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu lub do Posterunku Policji w Gościnie, albo też do Urzędu Miejskiego w Gościnie. 


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama