Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Marcin Pawlak nowym burmistrzem Gościna

- Wow - tak w pierwszych słowach wyniki wyborów w gminie Gościno skomentował nowy burmistrz. Zwycięstwo Marcina Pawlaka, 38-letniego dyrektora Domu Kultury w Gościnie, nie jest niespodzianką. Natomiast zaskoczeniem jest potężna przewaga nad konkurentem - Robertem Fijałkowskim. - Dziękuję wszystkim mieszkańcom za zaufanie, za każde dobre słowo i otwarte drzwi podczas tej kampanii wyborczej. To dla mnie bardzo ważne, jak i to, że wreszcie Gościno zaczęło się do siebie uśmiechać - powiedział naszemu portalowi Marcin Pawlak. Jak mówi, w pierwszych dniach swojej pracy chce postawić na otwartość i dzielenie się pozytywną energią, bo Gościno na to zasługuje.

Marcin Pawlak jako nowy burmistrz ma samodzielną większość w radzie miejskiej. Jego komitet wprowadził aż 12 radnych, co gwarantuje spokojne rządzenie i realizację programu wyborczego. Dziś, zagłosowało na niego ponad 76% wyborców.


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama