Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, gościno, wypadek, ciężarówka, mlekoNa drodze Gościno-Karlino, podczas manewru wyprzedzania kierowca ciężarówki z mlekiem uderzył w drzewo. Jezdnia zamieniła się w rzekę białego płynu.


Do wypadku doszło przed godziną 8 na ulicy Mołtowskiej w Gościnie. Kierowca ciężarówki wyprzedzał inne auto, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo, wyrywając je z korzeniami. Pogotowie ratunkowe udzieliło pomocy rannemu kierowcy. Do akcji ruszyły dwa zastępy straży pożarnej, które pocięły drzewo na drodze i uprzątnęły miejsce zdarzenia. Przyczyną wypadku było najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

 

informacje kołobrzeg, gościno, wypadek, ciężarówka, mleko

informacje kołobrzeg, gościno, wypadek, ciężarówka, mleko

informacje kołobrzeg, gościno, wypadek, ciężarówka, mleko

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama