Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, 102 urodziny, konrad, malinowski, dps gościnoPan Konrad Malinowski obchodził dziś w DPS Gościno 102 urodziny. Nie zapomnieli o nim najbliżsi. Jest najstarszym mieszkańcem naszego powiatu.


w Domu Pomocy Społecznej w Gościnie odbyły się uroczystości związane z 102 urodzinami pana Konrada Malinowskiego. Gratulacje składał starosta Tomasz Tamborski, wicestarosta Mirosław Tessikowski oraz wiceprzewodniczący Rady Powiatu Paweł Adamczak. Jubilat jest najstarszym mieszkańcem powiatu kołobrzeskiego, a do tego może pochwalić się dużą rodziną: czterema córkami i synem, dziewięciorgiem wnucząt i gromadką kilkunastu prawnucząt. Zanim przeniósł się do Gościna mieszkał w Ustroniu Morskim, stąd na uroczystość przybył również wójt Jerzy Kołakowski. Był również Marian Sieradzki, burmistrz Gościna.

Pan Konrad z zawodu jest mistrzem masarskim. Żona pana Konrada, Anna, zmarła w latach 70-tych. W DPS Gościno solenizant znalazł się z własnego wyboru. Nie chciał być ciężarem dla rodziny, nie chciał zawadzać, a przyzwyczaił się do życia w samotności. Trzeba jednak przyznać, że ani humoru ani werwy 102-latkowi nie brakuje. Jeszcze nie tak dawno chodził sam, bez potrzeby używania wózka. Jest w świetnej kondycji fizycznej i psychicznej. Tylko słuch już nie ten, trzeba go wzmacniać przy użyciu aparatu. I jak można było się przekonać, pan Konrad ma lepszą pamięć niż niejeden członek jego rodziny. Jak nam zdradzono, matka pana Konrada dożyła niemal 100 lat - zabrakło jej do tego rekordu zaledwie 2 dni... Solenizantowi życzymy dużo zdrowia!

informacje kołobrzeg, 102 urodziny, konrad, malinowski, dps gościno

informacje kołobrzeg, 102 urodziny, konrad, malinowski, dps gościno

informacje kołobrzeg, 102 urodziny, konrad, malinowski, dps gościno

informacje kołobrzeg, 102 urodziny, konrad, malinowski, dps gościno

informacje kołobrzeg, 102 urodziny, konrad, malinowski, dps gościno

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama