Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, wypadek, autobus, ranni, gościno, pobłocieRano, autobus przewożący pracowników, w ciężkich warunkach na trasie Gościno-Pobłocie zjechał z drogi i uderzył w drzewo. 5 osób trafiło do szpitala.


Do wypadku doszło po godzinie 6. Autobus, którym jechało 17 osób, w pewnym momencie czołowo zderzył się z przydrożnym drzewem. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną wypadku były trudne warunki atmosferyczne. W wyniku uderzenia, rannych zostało 5 osób. 4 zostały przewiezione przez pogotowie ratunkowe do Kołobrzegu, jedna trafiła do szpitala w Białogardzie. Autobus jest poważnie uszkodzony.

Zasypane w nocy śniegiem drogi stanowią poważne zagrożenie dla kierowców. Temperatura około 0 stopni powoduje, że pod topniejącą warstwą śniegu zalega lód. Z naszych informacji wynika, że do rowu wpadł samochód w Czerninie, a tuż za Rymaniem z drogi do rowu zjechał TIR.

Z informacji jakie otrzymaliśmy od Andrzeja Dudy, oficera prasowego komendanta policji w Kołobrzegu wynika, że w szpitalu, w wyniku odniesionych obrażeń, zmarła 51-letnia kobieta.

 

informacje kołobrzeg, wypadek, autobus, ranni, gościno, pobłocie

informacje kołobrzeg, wypadek, autobus, ranni, gościno, pobłocie

Fot. PSP Kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama