Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, morsy, morsowanie, zima, jezioro, kamienicaMorze zamarzło i jego odmarzanie jeszcze trochę potrwa. Wiadomo, morsy czekać nie będą. Dzisiaj pojechały nad Jezioro Kamienica do Dargocic.


Kołobrzeski Klub Morsów odwiedził niezrzeszonych morsów z Gościna, Rymania i Siemyśla. Spotkanie było zorganizowane również przez Straż Graniczną i Straż Leśną. Ze względu na mocno zamarznięte morze, morsy odwiedziły Dargocice.  Spotkanie było bardzo dobrze przygotowane technicznie, przygotowany i zabezpieczony przerębel. A po wspólnej kąpieli  wszystkie morsy spotkały się przy rozpalonym ognisku, wymieniając się doświadczeniami. Grupa 5 morsów spoza Kołobrzegu przystąpiła do Kołobrzeskiego Klubu Morsów.  KKM dziękuje serdecznie Straży Leśnej , Straży Granicznej i policjantom z pobliskich komisariatów.

Więcej informacji na www.morsy.kolobrzeg.pl.

 

informacje kołobrzeg, morsy, morsowanie, zima, jezioro, kamienica

informacje kołobrzeg, morsy, morsowanie, zima, jezioro, kamienica

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama