Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, gościno, piwnica, podtopienieCoraz wyższe temperatury spowodowały gwałtowne roztopy. Obok zalanych gospodarstw, strażacy interweniują także w piwnicach domów.


Około godziny 16, w Gościnie przy ulicy Lipowej doszło do podtopienia w piwnicy budynku mieszkalnego. Wypompowanie wody trwało około 45 minut. W akcji brali udział strażacy z OSP Gościno. to kolejna akcja w tym tygodniu w naszym powiecie. Dziś, od rana wypompowywano wodę z gospodarstwa w Robuniu. Zaczyna się podnosić stan pomorskich rzek, na których na razie jeszcze zalega kra...

Maciej Hryb

 

informacje kołobrzeg, gościno, piwnica, podtopienie

informacje kołobrzeg, gościno, piwnica, podtopienie

informacje kołobrzeg, gościno, piwnica, podtopienie

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama