Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, straż miejska, gościno, fotoradar, trucamStraż Miejska w Gościnie dysponuje najlepszym fotoradarem w okolicy. W ciągu kilku miesięcy stała się postrachem piratów drogowych w całej okolicy.


Strażnicy miejscy z Gościna pracują jak wszyscy inni: zajmują się nielegalnie wyrzucanymi śmieciami, psami bez kagańców i innymi sprawami, czy to w mieście, czy w miejscowościach okolicznych. Wydawać by się mogło, że to sympatyczna ekipa, nawet niegroźna. To tylko pozory. Straż Miejska w Gościnie dysponuje bowiem najskuteczniejszym fotoradarem w okolicy. To urządzenie najnowszej generacji, łączące w sobie funkcje videokamery i lasera. To jeszcze nic. Ten fotoradar jest w stanie zarejestrować dowolne wykroczenie na drodze. Przekraczasz dopuszczalną prędkość? Przejeżdżasz na czerwonym świetle? A może nie zachowujesz bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego, masz niezapięte pasy lub przekraczasz linię ciągłą? Jak mówią strażnicy, to urządzenie jest dla ciebie...

To nie koniec możliwości tego niepozornego fotoradaru, w dodatku ustawionego na śmiesznym statywie od zwykłej kamery video... TruCam jest jedynym rozwiązaniem na rynku, pozwalającym na zmierzenie prędkości najazdowej motocykla, a następnie w tym samym cyklu pomiarowym zarejestrowanie tablicy rejestracyjnej, umieszczonej z tyłu jednośladu. Jeśli więc motocykliści są przekonani o swojej bezkarności, lepiej niech nie sprawdzają swojego szczęści w Gościnie... W dodatku, urządzenie namierza już z odległości 1200 metrów.

Dziś strażnicy stali w Wartkowie. Ale można ich również spotkać w Gościnie i w Ząbrowie. A wtedy lepiej przestrzegać przepisów. Fotoradar został zakupiony w październiku ubiegłego roku za około 60 tysięcy złotych. Nie udało nam się ustalić, czy już się zwrócił...

informacje kołobrzeg, straż miejska, gościno, fotoradar, trucam

informacje kołobrzeg, straż miejska, gościno, fotoradar, trucam

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama