Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, wartkowo, sowa, straż, pomocW sobotę, w gminie Gościno miała miejsce nietypowa akcja. Młoda sowa nie tylko wypadła z gniazda, ale co gorsza, utknęła pomiędzy gałęziami.


Młoda sowa miała wielkiego pecha. Wypadła z gniazda i utknęła pomiędzy gałęziami na wysokości ok. 20 metrów, w dodatku do góry nogami. Ptak nie miał szans samodzielnie się oswobodzić. Mieszkańcy o sprawie powiadomili strażaków. Na miejscu pojawili się strażacy z OSP Gościno, ale okazało się, że zastosowanie zwykłej drabiny nie przyniesie rezultatów. Na pomoc wezwano podnośnik z Kołobrzegu. Dopiero przy jego życiu udało się uwolnić sowę. Nic się jej nie stało. Trafiła z powrotem do gniazda.

Fot. OSP Gościno


R E K L A M A


informacje kołobrzeg, wartkowo, sowa, straż, pomoc

informacje kołobrzeg, wartkowo, sowa, straż, pomoc

informacje kołobrzeg, wartkowo, sowa, straż, pomoc

informacje kołobrzeg, wartkowo, sowa, straż, pomoc

informacje kołobrzeg, wartkowo, sowa, straż, pomoc

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama