Light rain

14°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, gościno, festyn, strażacyZ uszkodzonego pojazdu strażacy wyciągnęli dwie ranne osoby. Ugaszony Opel nadaje się do kasacji. Akcję prowadzili strażacy ochotnicy z Gościna.


Wyglądało to bardzo poważnie, ale to tylko część festynu zorganizowanego w Gościnie. Zgodnie z zapowiedziami, druga edycja mundurowego Dnia Dziecka była nie gorsza od ubiegłorocznej. Dla najmłodszych przygotowano dużo atrakcji i konkursów. Do dyspozycji najmłodszych był między innymi darmowy park zabaw, pizza i lody. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy strażackie, w tym udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej czy wycinanie osób poszkodowanych z samochodu. Organizatorzy pragną podziękować wszystkim sponsorom za wielkie serce jakie ukazali i zapraszają za rok. Jak mówią, będzie jeszcze lepiej.  

Fot. Maciej Hryb

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama