Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, wypadek, ząbrowoPrawdopodobnie nieuwaga kierowcy była przyczyną wypadku w gminie Gościno dziś wieczorem. Doszło do zderzenia dwóch samochodów.


Mazda jechała od strony Kołobrzegu i w Ząbrowie skręciła w kierunku Pustar. Niestety, od strony Gościna jechał osobowy mercedes, którego kierowca nie miał już jak wyhamować i uderzył w mazdę. Kierowca i pasażer z mazdy zostali przewiezieni do Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu. Jak opowiadał kierowca mercedesa, jechał w kolumnie pojazdów, mazda również jechała na przedzie kolumny. Nie potrafi powiedzieć co spowodowało, że kierowca zdecydował się na manewr skrętu. Sprawę wyjaśnia policja.

 

informacje kołobrzeg, wypadek, ząbrowo

informacje kołobrzeg, wypadek, ząbrowo

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama