Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, ramlewo, wypadek, tir, opelKierowca Opla Vectry w ciężkim stanie trafił do szpitala. Zderzył się na krzyżówce ramlewskiej z tirem. Ciężarówka pchała auto 100 metrów.


Kierowca opla jechał od strony Kołobrzegu. Na skrzyżowaniu z drogą krajową nr 6 na trasie Kołobrzeg-Świdwin, z niewiadomych przyczyn wymusił pierwszeństwo, w wyniku czego zderzył się z nadjeżdżającą od strony Koszalina ciężarówką. Ciągnik siodłowy z naczepą na wyhamowanie potrzebował kolejnych 100 metrów. W tym czasie padał deszcz i ogólnie panowały trudne warunki na drodze. Kierowca opla został przewieziony w ciężkim stanie do szpitala. Jak mówią strażacy, fakt, że przeżył ten wypadek, to cud. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało.

informacje kołobrzeg, ramlewo, wypadek, tir, opel

informacje kołobrzeg, ramlewo, wypadek, tir, opel

informacje kołobrzeg, ramlewo, wypadek, tir, opel

informacje kołobrzeg, ramlewo, wypadek, tir, opel

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama