Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

24 czerwca 2024    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
24 czerwca 2024    
    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, sieradzki, gościnoW studio gościliśmy burmistrza Gościna - Mariana Sieradzkiego. Rozmawialiśmy z nim o sytuacji w Wodociągach, ale również o wieściach gminnych.


Okazuje się, że w sąsiednim mieście, radni z burmistrzem postanowili zmniejszyć front inwestycyjny i część podatków zmniejszyli, a pozostałe utrzymali na dotychczasowym poziomie. Jak mówi Sieradzki, w trudnym finansowo 2013 roku, chociaż dzięki temu mieszkańcy gminy i miasta Gościno będą mieli mniejsze obciążenia chociaż z tego tytułu. Bo więcej trzeba będzie zapłacić chociażby za śmieci. Tu wybrano inaczej niż w Kołobrzegu - metodę liczenia kosztów od osoby.

Jeśli idzie o słynny temat Wodociągów i porozumienia międzygminnego, to burmistrz traktuje je jako kompromis. Natomiast nie zadeklarował, czy Gościno wycofa z sądu apelację.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama