Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, wartkowo, autobus, wypadekW Wartkowie, w prawidłowo jadący autobus szkolny uderzył Mercedes Vito. Żadnemu dziecku nic się nie stało, pasażerka mercedesa trafiła do szpitala.50-letni kołobrzeżanin kierujący mercedesem stracił panowanie nad kierownicą i zderzył się czołowo z autobusem. Na szczęście, żadne dziecko nie odniosło obrażeń, nic również nie stało się kierowcy autobusu. Bez szwanku z wypadku wyszedł kierowca mercedesa, natomiast jego 60-letnią żonę pogotowie ratunkowe zabrało do kołobrzeskiego szpitala z podejrzeniem złamania obojczyka.

Jak mówi Andrzej Duda, oficer prasowy komendanta powiatowego policji, dzisiejszy poranek, pomimo kolejnego zaskoczenia zimową aurą, był spokojny. Z informacji od naszych Czytelników wiemy, że w rowach wylądowało kilka samochodów. Nikomu nic się nie stało.

informacje kołobrzeg, wartkowo, autobus, wypadek

informacje kołobrzeg, wartkowo, autobus, wypadek

informacje kołobrzeg, wartkowo, autobus, wypadek

informacje kołobrzeg, wartkowo, autobus, wypadek

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama