Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, wypadek, autobus, opelPo południu doszło do wypadku z udziałem autobusu firmy Veolia. Kierowca osobówki nie miał szans na śliskiej drodze i wjechał prosto pod autobus.


Kierowca samochodu na prostej drodze pomiędzy Ołużną a Charzynem zauważył wyjeżdżający zza zakrętu autobus marki Autosan. Postanowił zwolnić i lekko przycisnął pedał hamulca. Była to błąd, bowiem na drodze była de facto "szklanka". Pojazd obróciło i bokiem zmierzał prosto w kierunku autobusu wypełnionego pasażerami. Jak relacjonował kierowca autobusu, strach wszystkim zajrzał w oczy. - To była chwila - mówił po wypadku. W grę nie wchodziło zjechanie na bok, bo wszędzie rosną drzewa. Doszło do zderzenia w wyniku obrażenia odniosła pasażerka auta osobowe i trafiła do szpitala. W autobusie nikomu nic się nie stało. Osobówka nadaje się do kasacji.

informacje kołobrzeg, wypadek, autobus, opel

informacje kołobrzeg, wypadek, autobus, opel

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama