Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

21 września 2023    |    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
21 września 2023    
    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, konrad, 103 urodzinyPan Konrad Malinowski obchodził dziś w DPS Gościno 103 urodziny. Nie zapomnieli o nim najbliżsi. Jest najstarszym mieszkańcem naszego powiatu.W Domu Pomocy Społecznej w Gościnie odbyły się uroczystości związane z 103 urodzinami pana Konrada Malinowskiego. Gratulacje składał starosta Tomasz Tamborski, wicestarosta Mirosław Tessikowski. Jubilat jest najstarszym mieszkańcem powiatu kołobrzeskiego, a do tego może pochwalić się dużą rodziną: czterema córkami i synem, dziewięciorgiem wnucząt i gromadką kilkunastu prawnucząt. Zanim przeniósł się do Gościna mieszkał w Ustroniu Morskim, stąd na uroczystość przybył również wójt Jerzy Kołakowski.

Pan Konrad z zawodu jest mistrzem masarskim. Żona pana Konrada, Anna, zmarła w latach 70-tych. W DPS Gościno jubilat znalazł się z własnego wyboru. Nie chciał być ciężarem dla rodziny, nie chciał zawadzać, a przyzwyczaił się do życia w samotności. Trzeba jednak przyznać, że ani humoru ani werwy 103-latkowi nie brakuje. Jeszcze nie tak dawno chodził sam, bez potrzeby używania wózka. Jest w świetnej kondycji fizycznej i psychicznej. Tylko słuch już nie ten, trzeba go wzmacniać przy użyciu aparatu. I jak można było się przekonać, pan Konrad ma lepszą pamięć niż niejeden członek jego rodziny. Jak nam zdradzono, matka pana Konrada dożyła niemal 100 lat - zabrakło jej do tego rekordu zaledwie 2 dni... Jubilatowi życzymy dużo zdrowia!

 

informacje kołobrzeg, konrad, 103 urodziny

informacje kołobrzeg, konrad, 103 urodziny

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama