Light rain

14°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, gościno, wypadekCiężkie warunki na drogach powiatu. Do ciężkiego wypadku doszło przed Gościnem. Zarzuciło busem, w który wjechało auto osobowe. 5 osób trafiło do szpitala.


Bus jechał od strony Kołobrzegu. W pewnym momencie autem zarzuciło i pojazd zjechał na przeciwległy pas ruchu. Jadący prawidłowo od strony Gościna burmistrz Marian Sieradzki z małżonką nie miał szans na wyhamowanie i uderzył w busa. Jadący za nim pojazd też nie zahamował i zepchnął środkowe auto do rowu.

Na miejscu pojawili się strażacy z Gościna oraz Straż Miejska. Przybył także wóz ratownictwa technicznego Straży Pożarnej z Kołobrzegu. 5 rannych osób przewieziono do szpitali w Kołobrzegu i Białogardzie.

Droga przez kilkadziesiąt minut była zablokowana. Część pojazdów była kierowana na objazdy, ale drogi te nie nadawały się de facto do ruchu.

informacje kołobrzeg, gościno, wypadek

informacje kołobrzeg, gościno, wypadek

informacje kołobrzeg, gościno, wypadek

informacje kołobrzeg, gościno, wypadek

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama