Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, gościno, sesja, sieradzkiBurmistrz Gościna, który we wtorek miał wypadek w drodze do Kołobrzegu, trafił do szpitala. Ale widać szybko wrócił do zdrowia. Dziś był na sesji.


Na posiedzeniu Rady Miejskiej w Gościnie pojawił się Marian Sieradzki we własnej osobie. To on trafił do Szpitala Powiatowego w Białogardzie po wtorkowym wypadku podczas obfitych opadów śniegu (dowiedz się więcej: przeczytaj). Burmistrz uczestniczył w obradach, podczas których m.in. przyjęto darowiznę od Powiatu Kołobrzeskiego w Dargocicach. Ma tam powstać nowoczesne kąpielisko. Radni jednogłośnie przyjęli ten projekt uchwały.

Fot. Maciej Hryb

informacje kołobrzeg, gościno, sesja, sieradzki

informacje kołobrzeg, gościno, sesja, sieradzki

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama