Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

21 września 2023    |    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
21 września 2023    
    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, jarogniew, wypadekNa zakręcie w Jarogniewie samochód wypadł z drogi. Auto złapało pobocze i wpadło do rowu. Dwie osoby odniosły rany, jedną zabrał śmigłowiec LPR.


Miejsce zdarzenia to droga wojewódzka 162 przed Gościnem w miejscowości Jarogniew. Osobowym Fordem Fiestą jechało małżeństwo - za kierownicą siedziała kobieta. W pewnym momencie jadąca od Kołobrzegu fiesta - prawdopodobnie z dużą prędkością - złapała pobocze i wpadając do rowu obróciła się o 180 stopni. Pierwszej pomocy przed przyjazdem służb ratunkowych udzieliła mieszkająca niedaleko miejsca wypadku drogi pielęgniarka. Mężczyznę w wieku 55 lat zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, a jego żonę przewieziono do Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu. Aktualnie trwa sprzątanie miejsca wypadku, a droga jest zablokowana. W akcji wzięły udział OSP Gościno i PSP Kołobrzeg.

Fot. Maciej Hrybreklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama