Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, karkowo, stodoła, pożarW Karkowie w gminie Gościno strażacy od 3 w nocy walczyli z pożarem stodoły, w której znajdował się piec grzewczy i drewutnia. Obiekt spłonął, trzeba go rozebrać.


Pożar wybuchł w pomieszczeniu, w którym znajdował się piec ogrzewający dom. Ogień był bardzo duży i zagrażał budynkowi mieszkalnemu. Strażacy gasili pożar, jednocześnie broniąc przed ogniem domu. Akcja nie była prosta ze względu na mróz, który wodę niemal natychmiast zamieniał w lód. Jak mówią strażacy, jeden hydrant nie nadawał się do akcji, na drugim Wodociągi zwiększyły ciśnienie, dzięki czemu możliwe było skuteczne prowadzenie akcji gaśniczej.

Rano w gospodarstwie pojawił się burmistrz Marian Sieradzki, zarządzając pomoc dla ludzi pozbawionych ogrzewania. Priorytetowy jest odbiór instalacji elektrycznej i dostarczenie zasilania do budynku. Stodoła zostanie zburzona, gdyż nie nadaje się do odbudowy. Na miejscu nadal pracują strażacy z Kołobrzegu, Gościna, Wartkowa i Robunia.

informacje kołobrzeg, karkowo, stodoła, pożar

informacje kołobrzeg, karkowo, stodoła, pożar

informacje kołobrzeg, karkowo, stodoła, pożar

informacje kołobrzeg, karkowo, stodoła, pożar

informacje kołobrzeg, karkowo, stodoła, pożar

informacje kołobrzeg, karkowo, stodoła, pożar

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama