Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, wartkowo,wypadekVolkswagen Passat jadący od strony Gościna na zakręcie wypadł  z drogi i uderzył w drzewo w Wartkowie. Dwie ranne osoby trafiły do szpitala w Kołobrzegu.


Pierwsza była załoga karetki pogotowia. Na miejscu znajdowały się dwie ranne osoby, z tego jedna znajdowała się pod samochodem. Auto wyleciało z zakrętu i uderzyło w przydrożne drzewo. Ponieważ jednego z rannych nie dało się wyciągnąć, wezwano strażaków. Bardzo szybko pojawili się strażacy z OSP Gościno. Przy pomocy poduszek ciśnieniowych poszkodowanego bezpiecznie wyciągnięto spod auta i przekazano do ambulansu. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

Fot. Czytelnik

informacje kołobrzeg, wartkowo,wypadek

informacje kołobrzeg, wartkowo,wypadek

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama